31 dagen genot!
Na A Heart for Christmas, een adventsboek in 24 hoofdstukken, viel ik in een zwart gat. En wist ik dat ik fan was van Jomain én van boeken die je niet in één ruk uit kan (mag) lezen.
Dus toen bleek dat Jomain een nieuw boek uit had wist ik dat ik het heel graag wou lezen. 31 Dagen lang heb ik elke ochtend bij het ontbijt 1 brief opengemaakt én gelezen.
31 Days to love you was een fijn begin van mijn dag en nu ben ik wat in een zwart gat gevallen. Morgenvroeg gaat het moeilijk worden om mijn dag op te starten. Die brieven openmaken en verslinden is echt verslavend leuk.
Het verhaal van Summergirl en De KJ van nummer 34 is spannend, romantisch, grappig, ontroerend en broeierig zomers. Je valt instant voor de personages, je gaat voor hen supporteren en zelf ook wat kriebels in je buik beginnen voelen.
Hoewel dit concept een beetje lijkt op het vorige boek van Sophie Jomain is dit verhaal weer iets helemaal anders en zelfs nog leuker. Ik hoop dat ze snel met een nieuw boek komt en ben benieuwd wat daar de insteek van zal zijn. Uitstel van plezier (door elke dag maar 1 stukje te lezen) is echt tof. Zo heb je ook een maand genot van je boek. Aanrader!