Ze doet me denken aan de feniks met dat rode haar, een duivelskind uit vuur en as geboren.
Een weglopende dame op de kaft en daar zijn veel kandidaten voor.
Een verhaal met verschillende verhaallijnen:
1/ Eén met het hoofdpersonage, Barbara, een duizendpoot. Grootmoeder, verzorgt haar kleinkind Lily, na de moord op haar dochter Kim. Zij is nog steeds op jacht naar de dader en zij heeft een vermoeden. Zij heeft ook nog een detectivebureau uit de tijd van haar dochter. Barbara is een ex-rechercheur.
2/ Het gezin met Marc en zoontje Mees en twee kinderen uit zijn eerste huwelijk. Het fout lopen van zijn eerste huwelijk achtervolgt hem en dit in zulke mate dat zijn vrouw Lois hem niet vertrouwt. Zij roept de hulp in van Barbara voor een onderzoek.
Gaat Barbara de dader kunnen vinden en gaat zij Lois kunnen helpen?
Zeer goed opgebouwd boek.
Synopsis
Privédetective Barbara combineert de zoektocht naar de moordenaar van haar dochter Kim met de zorg voor kleindochter Lily. Ze is ervan overtuigd dat Teun, de oom van Kim, de dader is. Het onderzoek loopt vast, totdat Lily vertelt over een aardige meneer bij het kinderdagverblijf.