Voorlezen maar!
Mijn ex en ik hadden een goede gewoonte: elkaar kinderboeken voorlezen in bed. Michiel van de Hazelhoeve was daar één van. Ook geschreven door Astrid Lindgren, net als Samen op het eiland Zeekraai. Als ik ooit terug een lief zou hebben lees ik die dit boek voor.
Elke avond een nieuw avontuur van pa Melker Melkerson en zijn vier kinderen die de vakantie doorbrengen in een gehuurd huisje op het kleine eiland Zeekraai. Hun avonturen daar zijn spannend, grappig, maar bovenal hartverwarmend. Alle buren (mens én dier) krijg je er gratis bij als lezer.
Niemand is perfect en er loopt het één en ander mis maar in the end doet iedereen zijn best en komt alles goed. Ideaal om te lezen voor het slapen gaan, in een wereld die doordraait.
Enne: zo lang ik geen lief heb lees ik gewoon lekker knus in mijn eentje in bed, voor Malin en haar broers ga ik zelfs extra vroeg naar bed ;)
Synopsis
Vier kinderen van 7 tot 19 jaar wonen voor een jaar op een klein Zweeds rotseilandje. Alles is daar anders dan anders, grappig en avontuurlijk. Vanaf ca. 9 jaar.