Oh yes!
Oh my god: ik las mijn eerste slasher-romcom en dat smaakt zo naar meer! Ik las Zo vermoord je een man in tien dates op twee dagen uit. Ik kon niet stoppen met lezen, genoot van elke pagina en wou natuurlijk weten hoe het ging aflopen voor Jamie (The Leading Lady óf De Final Girl).
Thompsons debuut is grappig, bloederig, sexy, romantisch, gruwelijk, feministisch, een eerbetoon aan horror én romcoms, spannend en buitengewoon fijn om te lezen.
De niet-quotes uit films aan het begin van elk hoofdstuk zijn zo goed gevonden, de vele verwijzingen naar films geven goesting om achter je TV te kruipen en de namen van de personages zijn maar enkele van de easter eggs die het leesplezier nog meer vergroten. De cover van het boek is ook prachtig, net als de druk op het boekblok.
Jaja, niets dan lof voor dit geweldige boek, dit (voor mij) nieuwe genre én Shailee Thompson: blijven schrijven want ik heb zo veel zin in meer!
Synopsis
Dit boek volgt een vrouw die na een reeks rampzalige dates per ongeluk verdacht wordt van moord, terwijl ze probeert haar naam te zuiveren én onverwacht romantische gevoelens ontwikkelt. Het verhaal combineert humor, spanning en romantiek terwijl elke nieuwe date haar dieper in de problemen brengt. Het boek wordt omschreven als een slasher-romcom: een verhaal waarin liefde en moordlust elkaar kruisen.