Het leven zoals het is … van A-Z
Lees zeker eerst het interview van Wendy Struyf.
Zelf ben ik al een tijdje fan van Diane Broeckhoven en heb ik heel wat van haar boeken gelezen. Ik zag haar vorige week in boekhandel Corman (Oostende) waar ze haar nieuwe boek voorstelde. Wat een energieke, vrolijke, beetje ondeugende dame van 80! Diezelfde energie, levenslust en een beetje melancholie vond ik ook terug in Naspel. Gelukkig heeft ze nog minstens 15 notitieboekjes om ideeën te verzamelen voor haar volgende boeken. Zelf denkt ze dat haar boeken vooral bij een oud publiek geliefd zijn maar het feit dat ik “De poppendokter” onlangs uitleende aan een meisje van 20 die het op één week uitlas én enthousiast was, bewijst het tegendeel ;-)
Haar boeken zijn meestal niet te dik, toegankelijk, herkenbaar, lief, grappig en soms wat stout. Ze zijn gewoon voor iedereen.
Ook mensen die lang niet gelezen hadden kon ik motiveren om opnieuw te lezen dankzij haar boeken.
Synopsis
Een verzameling zeer persoonlijke verhalen over ouder worden en over de liefde voor taal als rode draad door Broeckhovens leven en werk.