Lezing: 'Keizers van de Taj' - Dirk Collier

Welkom op de lezing van Dirk Collier: 'Keizers van de Taj' - gebaseerd op zijn gelijknamig boek. Onmisbaar voor wie geïnteresseerd is in de geschiedenis van India, in de blijvende erfenis van de Mogols en in de wereldgeschiedenis.


De lezing brengt het waar gebeurde, meeslepende verhaal van de Mogoldynastie van India - de dynastie die onder meer de prachtige Taj Mahal heeft gebouwd. Een fascinerend verhaal van glorie en verval - dat ook voor de wereld van vandaag bijzonder relevant blijft.


Dirk Collier is auteur van verschillende boeken, voornamelijk over geschiedenis, recht en filosofie. Zijn passie voor Aziatische cultuur en geschiedenis werd gewekt op zijn talrijke reizen, onder meer naar China en India.


Lezing: 'Keizers  van de Taj' - Dirk Collier
Datum:
07 mrt. 2026
Startuur:
15:30
Einduur:
17:00
Organisator:
Boekhandel De Groene Waterman
Locatie:
Boekhandel De Groene Waterman
Wolstraat 7, Antwerpen