Lala en haar grasvriendjes

De lente is volop in het land. Vogeltjes fluiten, kuikens lopen vrolijk op het erf rond.

Het is ook het seizoen bij uitstek om zaadjes – uit onze zadenbib – te planten en het groen beetje bij beetje te zien groeien.

Iemand die heel erg van die groeiende en bloeiende planten houdt, is Lala. Het meisje woont in de stad en vindt het heerlijk om tijd met haar groene maatjes door te brengen.

Kom naar bibliotheek Permeke en luister naar het prachtige verhaal ‘Lala’s woorden’. Maak nadien tijdens de workshop kennis met haar grasvriendjes. We maken dan zelf graspoppetjes. Geef ze thuis een plekje en laat hun groene haren maar pieken.

Kom na de workshop samen met je mama, oma, vake of peter nog een kijkje in onze zadenbib nemen. Daar bevinden zich verschillende soorten zaden van bloemen, kruiden en planten. Breng enkele zelf-geoogste zaden binnen en neem er mee. Zo kan je thuis zelf nog bijkomende groene vriendjes zaaien en zien opschieten.

Lala en haar grasvriendjes
Datum:
23 apr. 2023
Startuur:
11:00
Einduur:
13:00
Locatie:
Bibliotheek Permeke
De Coninckplein 26, Antwerpen 6 (Antwerpen)